mail. mailsp@softprodukt.com.pl |   tel. +48 22 621 04 59

  • Softprodukt
  • Softprodukt
  • Softprodukt
  • Softprodukt
  • Softprodukt
  • Softprodukt
EviArchive dla zadań Compliance

EviArchive to realizacja zadań Compliance oparta na fundamencie bezpiecznej korespondencji Evizone.

 

 

Compliance to termin, który w Polsce coraz bardziej przybiera na znaczeniu. Zapewnienie przestrzegania nakazów i zakazów obowiązującego prawa, a także regulacji wewnętrznych przestaje być postrzegane jako zło konieczne. Bolesne doświadczenia ze skutkami nieprawidłowych praktyk biznesowych w branży informatycznej, finansowej, audytorskiej i innych powodują, że coraz częściej Compliance traktowany jako niezbędny element prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.


EviArchive to nieodzowne narzędzie dla realizacji zadań Compliance. To system archiwizacyjny zbudowany właśnie w tym celu, z zastosowaniem najnowszych koncepcji Big Data. Dzięki bezpiecznej przestrzeni korespondencji Evizone klient dostaje informację archiwalną natychmiast, bez czekania na wydobycie dokumentów z archiwum taśmowego lub, co gorsza, papierowego. Bankowcy wiedzą, co to znaczy zapytanie do archiwum centralnego. Przeszukanie archiwalnej korespondencji może trwać całe godziny a nawet dni. Dzięki EviArchive uzyskanie danych audytowych przestaje być zmorą a przegląd zapytań, zmian w dokumentach i czynionych uzgodnień staje się łatwy. eDiscovery (www.edrm.net) przestaje być mrzonką, raporty można łatwo agregować dla służb audytu wewnętrznego jak i zewnętrznych organów kontrolnych.


Evizone zapewnia bezprecedensową kontrolę nad wysyłaną informacją podczas komunikacji z grupą korespondentów.


Evizone automatycznie zapisuje historię dostępu do wysłanej informacji. Nadawca lub jego przełożony może sprawdzić czy przesłana wiadomość została odczytana, kiedy, ile razy, kto w grupie miał dostęp do informacji.


Evizone - wysoki poziom zaufania i kontrola transmisji informacji..

 
    

 

Softprodukt © 2012 | projekt i wykonanie: synermedia.pl